Neem contact met ons op

Standaard glasvezelkabel patchkabel

Fiber Patch Cord of jumper is een glasvezelkabel met glasvezelconnectoren die aan een of beide uiteinden zijn beëindigd. Algemeen gebruik van deze kabelsamenstellingen omvat de onderlinge verbinding van glasvezelkabelsystemen en optica-naar-elektronische apparatuur.


Als een fabriek voor glasvezel-patchkabels van hoge kwaliteit, biedt T & S soorten aangepaste vezelpatchkabel, waaronder simplex, duplex, single-mode (SM) en multi-mode (MM) fiber patch cords en fiber pigtail assemblages met verschillende soorten fiber connectoren, waaronder ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000 enzovoort.


Onze glasvezelkabel-patchkabel en pigtail-assortiment bieden keuzes van elke lengte, connectortypen en PVC-of LSZH-kabelmantel, en alle kabelassemblages zijn samengesteld uit onze topkwaliteitKeramische ferrulesEn vezelconnectoren behuizingen die zorgt voor stabiele prestaties op een hoogwaardig niveau. Behalve voor standaard Fiber Patchcord, leveren we andere soorten patchkabel, waaronder Grade B patchcord, IP68 LC/SC patch cord, LC/SC loopback, outdoor patchcord, etc. ook voor verschillende toepassingen.

Standaard glasvezelkabel patchsoorten te koop


Grade B patchkabel connector
  • Een willekeurige paring van maximaal 0,25dB voor klasse B-patchkoord.

  • Graad B is de eerste hoogste rang van willekeurige paringsvereiste zoals IEC-61753-1 gedefinieerd.

  • Connectoren die zijn beëindigd, voldoen aan IEC-61754 en geometrie die superieur zijn aan IEC-61755, met uitstekende willekeurige paringsprestaties.

Meer
Grade B patchkabel connector
IP LC/SC vezelkabel
  • IP-patchkabel serie is goed water en stofdicht

  • Laag invoegverlies en hoog terugkeerverlies

  • Stabiele communicatieverbinding

Meer
IP LC/SC vezelkabel
LC/SC Loopback
  • LC loopback als een RJ-45 type intreface, hoge precisie voor uitlijning.

  • Gewoonlijk volgden twee dezelfde connectoren samen de dimensie van duplexconnectoren zoals IEC-61754 serie gedefinieerd.

Meer
LC/SC Loopback
Optische kabelassemblage voor buitenvezels
  • Connector gemonteerd op ADSS, gepantserd

  • OPGW fiber patch snoer voldoet aan de IEC-en EIA-standaard

  • Waterdicht en UV-bestendigheid

  • Meer dan 100 meter voor toegang


Meer
Optische kabelassemblage voor buitenvezels
Vezelpatchcord en varkensstaart
  • Fiber patch snoer is laag inbrengverlies en verlies van rendement

  • Bijna 100% krachtoverbrenging terwijl gedekt in communicatiesysteem

  • Hoge precisie gebaseerd op IEC 61754, EIA/TIA standaard compliant


Meer
Vezelpatchcord en varkensstaart

Enkele modus voor multimode Fiber Patch Cord

Vezelkabelpatchkabels zijn transmissiemedia, die over het algemeen worden toegepast om gegevens via licht te verzenden. De afgelopen jaren wordt het duidelijk dat duidelijk is geworden dat het glasvezelpatchkoord geleidelijk traditionele koperdraad vervangt als een goed middel voor signaaloverdracht.

Met betrekking tot de twee typen fiber patch cord, Single-mode (SM) fiber patch cord gebruikt 9/125um glasvezel, Multimode (MM) fiber patch cord gebruikt 50/125um of 62.5/125um glasvezel. Single-mode en fiber optic patch cord multimode verwijzen naar de glasvezelkabeltypen. Single-mode Fiber Patch Cord wordt gebruikt bij gegevensoverdracht over lange afstanden en multimode-patchkabel wordt gebruikt bij transmissie op korte afstand. Kortom, een single-mode glasvezel patchkabel gebruikt gele vezelkabel, terwijl een multimode fiber patch snoer oranje, violet of beige kabel gebruikt.


Standaard patchkabel lengte

Fiber patch snoeren zijn gemaakt van optische vezels met connectoren aan beide uiteinden. Met het snoer kan de draad snel worden aangesloten op een optische schakelaar, computerapparatuur of andere telecomapparatuur. Glasvezelkabelpatchkabel wordt ook gebruikt om optische zenders, ontvangers of aansluitdozen aan te sluiten. Afhankelijk van de soorten en het gebruik van patchsnoeren, zijn fiber patchkabels verkrijgbaar in lengtes van enkele centimeters tot honderden meters om gestapelde accessoires aan te sluiten. Het is raadzaam om uw patchkabel zo kort mogelijk te houden zonder dat u de connector belast.


Veelgestelde vragen van standaard glasvezelkabel

Verschil tussen Pigtail en Patch Cord

Als vezel wordt afgesloten met een connector aan slechts één uiteinde van een kabel, staat dit bekend als een vezelpigtail; als de vezel wordt afgesloten met connectoren aan beide uiteinden, het staat bekend als een patchkabel of vezeljumper.


Kabeljasmateriaal en kabeldiameter

Er zijn verschillende soorten glasvezelkabelmantelmaterialen (mantelmaterialen) voor verschillende omgevingen en toepassingen (barre omgeving, gewone omgeving, binnenshuis of buitenshuis enz.) Zoals, Riser, Plenum, PVC (OFNR, OFNP), LSZH. Meestal kan de diameter van de vezelkabel 0,25mm (kale vezel), 0,9mm, 2,0mm, 3,0mm zijn.


Simplex en Duplex

Simplex betekent dat deze Fiber Patch Cord met één snoer is, aan elk uiteinde is er slechts één glasvezelconnector. Duplex kan worden beschouwd als twee Fiber Patch Cord naast elkaar. Duplex Fiber Patch Cord meestal met Clip op de vezel Connector om ze te combineren.


Meer informatie >
Productonderzoek
E-mail ons als u geïnteresseerd bent in ts communicatie glasvezel producten en oplossingen. T & S

Toepassingen van Standaard glasvezelkabel patchkabel

Technische blogs