Neem contact op

MTP/MPO-kabelassemblages

MTP/MPO-kabelassemblage gebruikt MPO- of MTP multi-fiber connectoren. MTP/MPO Fiber Patch Cord bespaart veel ruimte en is erg handig in gebruik. Gebaseerd op single ferrule MT-technologie, bieden de MPO Fiber Patch Cord-assemblages tot 72 glasvezelverbindingen op één enkel punt, waardoor de fysieke ruimte en arbeidsbehoefte wordt verminderd, terwijl dezelfde bandbreedtecapaciteit wordt geboden als een multi-fiber kabel met individuele glasvezelconnectoraansluitingen per kabel.


Meestal met MT-series zoals MTP/MPO-vezelconnectoren, heeft deze MTP/MPO-patchkabel meervezelverbindingen in dezelfde enkeladerige glasvezel patch snoer. Behalve voor standaard MTP/MPO-kabelassemblages, waaronder MTP/MTP-harnaskabel, shuffle-kabel, hydra-kabel en trunkkabel, we bieden ook andere typen zoals IP68 MTP/MPO-glasvezelkabel, MTP/MPO loopback-adapter enzovoort voor verschillende toepassingen. 

Typen MTP MPO-vezelkabelassemblage:

T & S MTP / MPO-kabelassemblage voldoet aan de vereisten van IEC61754, IEC61755, TIA568, GR1435 en andere normen, en keurt een push-pull-vergrendelingsstructuur met mannelijke en vrouwelijke koppen goed om stootvastheid en laag verlies te garanderen. Single head loss van SM-product: conventioneel product IL ≤ 0.75db, RL ≥ 60dB; elite product IL ≤ 0,35db, RL ≥ 60dB. Single head loss van MM-product: conventioneel product IL ≤ 0.60db, RL ≥ 20dB; elite product IL ≤ 0,35db, RL ≥ 20dB. Het optische vezelkanaal wordt gebruikt voor beëindiging en ondersteunt toepassingen met hoge bandbreedte. Het is speciaal ontworpen om kabelbeheertijd en glasvezeldistributiegebied met hoge dichtheid te besparen. De buitendiameter van de optische kabel kan overeenkomen met de pre-terminatie van Ø 2,0 ~ 5,5 mm, en de veerelasticiteit van 9,8N en 20n kan worden aangepast; mm ondersteunt 10g, 40g, 100g en 400g toepassingen.

MTP/MPO Shuffle-kabel
  • Multi-fiber, enkele / multi-mode

  • lage verlies, hoge betrouwbaarheid, optische netwerkverbinding

  • conversiekabel voor polariteit

Bekijk meer
MTP/MPO Shuffle-kabel
MTP/MPO Hydra-kabel
  • Single/multimode SM/MM, weinig verlies

  • multi-vezelafsluiting naar enkele of duplex-afsluiting korte afstand breakout-kabelsamenstelling

Bekijk meer
MTP/MPO Hydra-kabel
MTP/MPO-harnaskabel
  • Single/multimode SM/MM, weinig verlies

  • multi-fiber beëindiging naar enkele of duplex beëindiging

  • middellange/korte afstand breakout-kabel


Bekijk meer
MTP/MPO-harnaskabel

MPO naar MPO-vezelkabel

MPO-kabelassemblages worden ook wel multi-fiber push-on kabelassemblages genoemd, dit zijn vezelconnectoren met meerdere optische vezels. Het wordt ook erkend als een array-connector met meer dan 2 vezels. Over het algemeen zijn MPO-connectoren in het gewone datacentergebruik meestal beschikbaar met 8, 12 of 24 vezels. De meeste MPO-glasvezelkabelassemblages hebben 12 vezels die zijn gerangschikt langs het midden van een rechthoekige ferrule. Ze zijn op dezelfde manier gekoppeld als de traditionele LC-, SC- en ST-connectoren, behalve dat de MPO-connector een mannelijke connector nodig heeft om verbinding te maken met een vrouwelijke connector.


Veelgestelde vragen over MTP/MPO-kabelassemblage

Wat is de betekenis van MPO-kabel?

MPO-connector (Multi-fiberPushOn) is een van de connectoren uit de MT-serie. Twee geleidepennen zijn nauwkeurig verbonden met de twee geleidegaten met een diameter van 0,7 mm aan het uiteinde van de ferrule, waardoor zeer nauwkeurige paring mogelijk is. De verwerking van MPO-connectoren en optische kabelassemblages kan verschillende vormen van MPO-jumpers produceren. Het compacte ontwerp van de MPO-connector maakt de hogere aansluitdichtheid haalbaar. De MPO-jumpers worden veel toegepast op verbindingstoepassingen binnen en buiten FTTX en 40/100GSFP en SFP+  scenario.

Wat is de minimale lengte voor een MTP/MPO-trunkkabel?

Voor MTP/MPO-trunk-kabel is de minimumlengte over het algemeen 0,3. Neem voor aangepaste vereisten contact op met het T&S-verkoopteam voor meer informatie.


MTP-connector en MPO-connector

MTP-connector is een type MPO-connector met nog betere optische en mechanische prestaties in vergelijking met gewone MPO-connectoren. MTP is het merk van de beter ontworpen MPO-connector die eigendom is van USConec.


Wat is het verschil tussen Ofnp en Lszh-kabelmantel?

OFNP (plenum) mantel heeft het hoogste brandvertragende gehalte. Het geeft weinig rook af wanneer het in brand staat, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kabelmantel is samengesteld uit thermohardende verbindingen die weinig rook afgeven en geen halogenen bij blootstelling aan vlammen. Bij T&S kun je kiezen uit verschillende jassen in verschillende kleuren en materialen.


Wat is de betekenis van MTP-kabel?

MTP-kabelassemblages is een soort MPO-kabelassemblage met MTP-connector - een geregistreerd connectormerk van USCONEC, de buitenste frameset van MTP-vezelconnector kan eenvoudig worden verwijderd. De zwevende behuizing van de MTP-vezelconnector verbetert de transmissieprestaties tijdens mechanische docking. Twee connectoren kunnen goed fysiek contact houden onder invloed van externe krachten.

De geleidenaald van de MTP-vezelconnector is gemaakt van roestvrij staal en de geleidenaald verbetert de nauwkeurigheid van het koppelen en vermindert slijtage op het geleidegat, waardoor de MTP-vezelconnector de hoogwaardige transmissie consistenter kan behouden.


Leer meer >
Product onderzoek
E-mail ons als u geïnteresseerd bent in ts communicatie glasvezelproducten en -oplossingen. We beantwoorden graag uw vragen.

Toepassingen van MTP/MPO-kabelassemblages

Laatste Nieuws & Blog