Neem contact op

AOC (actieve optische kabel)

AOC is een bekabelingstechnologie die dezelfde elektrische invoer accepteert als een kabel voor directe bevestiging, maar gebruik maakt van optische vezels "tussen de connectoren". AOC maakt gebruik van elektrische-naar-optische conversie op de kabeluiteinden om de snelheid en afstandsprestaties van de kabel te verbeteren zonder concessies te doen aan de compatibiliteit met standaard elektrische interfaces. Als toonaangevende AOC-fabrikant zijn T&S AOC-kabelassemblages ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bekabeling met hoge dichtheid, zoals datacenters en krachtige computertoepassingen.


T&S Communication Active Optical Cables (AOC's) bereiken hoge datasnelheden over lange afstanden, gebruiken een fractie van de kracht van andere merken, terwijl ze een gestroomlijnde installatie bieden voor krachtige computer- en opslagtoepassingen. Als professionele AOC-fabriek in China biedt T&S een breed scala aan actieve optische kabels, zoals 100G QSFP28 AOC,10G SFP+ AOC, 25G SPF28 AOC(of 25G AOC), etc, met verschillende specificaties tegen goede prijzen. Neem gerust contact met ons op!

100G QSFP28 AOC
  • vierkanaals full-duplex actieve optische kabel met QSFP28-stekkers

  • multirate-capaciteit van 10Gb/s en 25Gb/s per kanaal

  • betrouwbare VCSEL-arraytechnologie met MMF, hot-pluggable enz.

Bekijk meer
100G QSFP28 AOC
100G QSFP28 Breakout AOC
  • elektrische interface voldoet aan SFF-8436 en SFF-8431

  • < li>

    850nm VCSEL-laser en PIN-fotodetector

  • Ingebouwde digitale diagonale functies, hot Pluggable enz.

Bekijk meer
100G QSFP28 Breakout AOC
10G SFP-AOC
  • elektrische interface voldoet aan SFF-8431

  • 850nm VCSEL-laser en PIN-fotodetector

  • maximale verbindingslengte van 150 m op OM2 MMF en 300 m op OM3 MMF

  • hot Pluggable enz.

Bekijk meer
10G SFP-AOC
25G SPF28 AOC-kabel
  • elektrische interface voldoet aan SFF-8431

  • 850nm VCSEL-laser en PIN-fotodetector

  • maximale verbindingslengte van 150 m op OM2 MMF en 300 m op OM3 MMF

  • hot Pluggable

Bekijk meer
25G SPF28 AOC-kabel
40G QSFP-AOC
  • vierkanaals full-duplex actief

  • optische kabel met QSFP+ stekkers

  • elektrische interface conform SFF-8436

  • ondersteuning 40GE datasnelheid etc

Bekijk meer
40G QSFP-AOC
40G QSFP Breakout AOC
  • elektrische interface voldoet aan SFF-8436 en SFF-8431

  • < li>

    850nm VCSEL-laser en PIN-fotodetector

  • ingebouwde digitale diagnostische functies

Bekijk meer
40G QSFP Breakout AOC
56G QSFP-AOC
  • vierkanaals full-duplex actief

  • optische kabel met QSFP+ stekkers

  • elektrische interface conform SFF-8436

  • ondersteuning 56GE datasnelheid etc

Bekijk meer
56G QSFP-AOC

AOC-toepassing

  • Infiniband FDR/EDR

  • Fiberkanalen met verschillende specificaties 

  • High-performance computing-interconnect

  • Ethernet, datacenters< /p>


Geproduceerd door T&S, een volwassen AOC-fabriek, kan onze serie actieve optische kabels voor verschillende gelegenheden worden toegepast. 

Veelgestelde vragen over actieve optische kabel

Wat is CWDM4 MSA?

CWDM4 MSA is een algemene specificatie voor een goedkope 100g optische interface, 2 km in datacentertoepassing.


CWDM4 MSA-alliantie werd gezamenlijk gelanceerd door Avago, Finisar, JDSU en Oclaro op 31 maart 2014. Vier 25GBps-signalen worden gebruikt en gemultiplext naar twee single-mode optische vezels door CWDM. IEEE 802.3bj kr4 RS FEC-technologie is toegepast.


CWDM MSA zei dat de release van de standaard feedback heeft verzameld van meer dan 40 bedrijven, waaronder systeem-OEM's, optische modulefabrikanten, chipfabrikanten, fabrikanten van glasvezelkabels, enz. Op dit moment zijn leden van de cwdm4 MSA-alliantie onder meer:


Avago Technologies

Brokaat

ColorChip

Finisar

HiLight Semiconductor Ltd

Hitachi Metals

II-IV Incorporated

JDSU

Juniper Networks

Kaiam

Mitsubishi Electric

NeoPhotonics

Oclaro

Oplink

SiFotonics

Skorpios Technologies

Sumitomo Electric


Wat is LWDM?

De volledige naam van lwdm is Lan WDM, wat meestal verwijst naar een dichte WDM-technologie met een golflengtebereik in optische modules van 100 g. Volgens de golflengte gedefinieerd door IEEE 802.3, beslaat de golflengte van LAN WDM voornamelijk 10 km.


De golflengte is 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm, 1309.14nm .


Wat is pam4-technologie?

Pam4 is een soort PAM (pulse-amplitude modulation) modulatietechnologie, namelijk vierde-orde pulsamplitudemodulatie.


PAM-signaal is een populair signaal transmissietechnologie na NRZ (nonreturn to zero).


NRZ-signaal gebruikt hoge en lage signaalniveaus om 1 en 0 van het digitale logische signaal weer te geven. Elke klokcyclus kan 1 bit logische informatie verzenden.


Pam4-signaal wordt verzonden door vier verschillende signaalniveaus en elke klokcyclus kan 2-bits logische informatie verzenden , namelijk 00, 01, 10, 11.


Daarom is bij dezelfde baudrate de bitsnelheid van het pam4-signaal tweemaal die van het NRZ-signaal, de de transmissie-efficiëntie wordt verdubbeld en de kosten kunnen effectief worden verlaagd.


Wat voor soort SFP's?

SFP, kleine hot-pluggable module. Transceivers ter grootte van een vinger zijn geschikt voor veel verschillende snelheden en protocollen, waaronder multimode glasvezel, singlemode glasvezel, koperdraad en interfaces met meerdere golflengten voor WDM-systemen. In een pluggable transponder wordt een pluggable netwerkkaart gebruikt om een specifieke golflengte van WDM te verzenden.

Leer meer >
Product onderzoek
E-mail ons als u geïnteresseerd bent in ts communicatie glasvezelproducten en -oplossingen. We beantwoorden graag uw vragen.

Toepassingen van AOC (actieve optische kabel)

Laatste Nieuws & Blog